loader image
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

درباره ما

مجموعه ی قهوه گستر رها با مدیرت و سرمایه گذاری جناب آقای مهندس میلاد محمدی، تولیدات با کیفیت و تخصصی خود را در سال ۲۰۰۹ بر پایه بروزترین فناوری روزدنیا آغاز نمود، کارخانه ی این مجموعه با مساحتی بالغ بر ۳۰۰۰ متر مربع با ظرفیت اسمی سالانه ۶۰۰ تن و ایجاد اشتغال مستقیم و غیرمستقیم برای تعداد افراد متخصص ‌ در شهرک صنعتی غذایی حاجی آباد احداث گردیده است.

دراین سال ها قهوه سبز از بهترین مزارع قهوه دنیا و متنوع ترین گونه های قهوه فراهم و درکارخانه تخصصی مکنزی تحت نظارت مجرب ترین متخصصان صنعت در راستای ارائه بهترین و مرغوب ترین محصولات با اخذ مجوزات ایران و استانداردهای بین المللی فرآوردی، رست و بسته بندی شده است.

در آزمایشگاه کارخانه محصولات در دو مرحله مورد بررسی قرار می گیرند، در مرحله اول قبل ازتولید دانه های قهوه از لحاظ کیفیت، رطوبت وگرید دانه ها آنالیز می شوند، پروسه ی آزمایشگاهی در مرحله ی دوم محصولات را از لحاظ شیمیایی و بارمیکروبی مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهند و با تایید این واحد اجازه بسته بندی محصولات صادر میگردد.

ما مفتخر هستیم علاوه بر دانه های قهوه، محصولات پودری نظیر قهوه فوری، کاپوچینو، کافی میکس، هات چاکلت، چای ماسالا و… را بدون افزودن هیچ گونه مواد نگهدارنده و یا افزودنی های غیر مجاز ،تولید و بسته بندی نماییم.

هدف ما در مکنزی در راستای شعار برند ؛ارائه ی بهترین کیفیت و تخصصی ترین محصولات قهوه و برپایه قهوه و شکلات می باشد که مهمان بهترین لحظات زندگی شما باشیم و حس خوب و شادابی را به لحظات شما ارمغان آوریم.
سهم شما از مکنزی تجربه ی شگفت انگیز سفر به دنیای عطرو طعم و لذت بی پایان است.
با مکنزی امروز چه روز زیباییست

نمایشگاه و رویدادها

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress